kamper wynajem

Co warto zobaczyć w Norwegii? Wynajmij kamper!

Nie ma wątpliwości, że to fiordy są prawdziwą wizytówką i największą atrakcją Norwegii. To właśnie te okazy wyjątkowej natury przyjeżdżają podziwiać turyści z całego świata. Ale warto też dodać, że kraj wikingów to nie tylko bogactwo rozmaitych ukształtowań terenów zielonych. To również nowoczesne miasta, z licznymi obiektami, które warto odwiedzić. Najwygodniejszą formą zwiedzania tego pięknego kraju jest Kamper. Wynajem tego pojazdu zapewnia darmowy nocleg.

Dużym zainteresowaniem podróżnych cieszy się oczywiście Oslo, stolica Norwegii. To tutaj mieści się Vigeland Sculpture Park, National Opera &Ballet, Holmenkollen Ski Museum&Tower czy Akershus Fortress. Wiele atrakcji dotyczy też życia dawnych przodków – na pewno warto zobaczyć iking Ship Museum.

Aby móc w sposób komfortowy zwiedzać ten kraj, przyda się choćby krótka nauka języka norweskiego. Podstawy językowe są tu niezwykle mile widziane, bo chociaż Norwegowie znają doskonale język angielski to bardzo lubią używać swojego ojczystego języka. Norweski posiada tak wiele dialektów, typowych dla danego regionu tego kraju, że nie trzeba martwić się odmiennym akcentem. Rodowici mieszkańcy krainy fiordów posługują się niemalże kilkudziesięcioma odmianami języka norweskiego, więc naprawdę nie jest to żaden problem.

Dotarcie do wielu niedostępnych dla ludzi miejsc zapewni Ci  Kamper. Wynajem może odbyć się w Polsce lub na miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *