Czerwona skóra twarzy – pozbądź się tego problemu

Cera naczynkowa jest bez wątpienia problematyczna. Czerwona skóra twarzy niekorzystnie wpływa na wygląd a niestety coraz więcej kobiet i młodych dziewcząt właśnie z takim problemem się boryka. Popękane naczynka uwidaczniają się w postaci rozszerzeń i czerwonych, cienkich pajączków. Te pojawiają się zazwyczaj zimą a wpływ na nie mają warunki atmosferyczne: duży mróz oraz silny wiatr.

Okazuje się, że walczyć z tą dolegliwością nie jest łatwo i chociaż w telewizji co i rusz obejrzeć możemy reklamy magicznych kremów i maseczek to tak naprawdę nigdy tego rodzaju kosmetyki nie będą  stanie pozbyć się problemu. Naczynka, które raz pękły nie znikną same.

Jedynym, skutecznym sposobem na zamykanie naczynek jest terapia laserowa. Taka wykonuje się na przykład w gabinecie dermatologicznym. Jak potwierdzają pracujący tam specjaliści, tylko w ten sposób możemy zniwelować zmiany i zapobiec powstaniu kolejnym.

 

Endermologia warszawa

 

Same zabiegi laseroterapii polegają na odpowiednim naświetlaniu zmian, przy czym potrzeba co najmniej kilka zabiegów, by te stały się całkowicie niewidoczne. Sam zabieg jest natomiast całkowicie nieinwazyjny a możliwy ból poskramia się stosowaniem maści chłodzącej bądź przeciwbólowej. Dodajmy jeszcze, że z takim samym rezultatem laser może być stosowany nie tylko na twarzy, ale i na dekolcie czy kończynach dolnych, gdzie mało estetyczne pajączki również często się pojawiają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *