salon kosmetyczny mokotów

Czy włosy ombre są nadal modne?

Wiadomym jest, że w świecie fryzjerskim panują podobne trendy jak w przypadku mody na przykład odzieżowej – te zmieniają się w każdym sezonie. Nie tak dawno na szkoleniach fryzjerskich uczono nowej techniki koloryzacji, ombre. Czy jednak włosy, jakie były hitem kilka sezonów temu nadal są modne?

Okazuje się, że tak. Ombre nie usuwa się w cień i nadal jest jedną z najbardziej popularnych technik koloryzacji włosów. To subtelne cieniowanie włosów i farba nakładana w łagodnych przejściach od tonacji ciemnej po jaśniejszą bądź odwrotnie.

Jak potwierdzają eksperci z Salonu Urody Impress, ombre najlepiej wygląda na włosach długich i gęstych i pasuje praktycznie do każdej posiadaczki takich właśnie włosów. Warto jednak, by na tego rodzaju zabieg fryzjerski umówić się do sprawdzonego stylisty. Salon kosmetyczny Mokotów jest dobrym przykładem tworzenia idealnych fryzur typu ombre.

Pamiętaj również, by poprosić stylistę o dołożenie na włosy rozświetlających refleksów – te idealnie dodadzą włosom blasku i będą wyglądać niezwykle naturalne. Z całą pewnością natomiast tradycyjne pasemka baleyage są już passe i żaden szanujący się fryzjer nie podejmie się już ich wykonania.

Z całą pewnością warto odświeżyć fryzurę na wiosnę. Wybierz się do renomowanego salonu fryzjerskiego i tam stylista na pewno dobierze pasującą do Ciebie fryzurę. Niewykluczone, że będzie to właśnie ombre.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *