Depilacja laserem

Depilacja laserowa wąsika

O ile włoski nad górną wargą są cienkie i jaśniutkie nie stwarzają absolutnie żadnego problemu. Ten pojawia się w przypadku kobiet wtedy gdy zarost w tym miejscu na twarzy staje się widoczny. Zwyczajnie wąsik jest nieestetyczny, według obowiązujących kanonów piękna absolutnie przeznaczony jedynie dla panów.

Okazuje się, że istnieje na szczęście co najmniej kilka skutecznych metod na pozbywanie się tego typu owłosienia. Najwięcej kobiet stosuje w tym celu wosk oraz pęsetę. Są to metody skuteczne natomiast krótkotrwałe i nie co bolesne. Golenie tradycyjną maszynką nie wchodzi zaś w ogóle w grę bowiem włoski stają się widoczne już po kilku dniach, na dodatek ciemniejsze i mocniejsze.

Doskonałą metodą jest natomiast depilacja laserowa. To innowacyjny sposób na pozbycie się zbędnego owłosienia z różnych części ciała. Zabieg polega na napromieniowaniu cebulek włosków, przez co stają się one coraz słabsze aż wreszcie znikają całkowicie. Po kilku takich zabiegach owłosienia nie ma i już nigdy się nie pojawi.

Jak potwierdzają eksperci, tak jest w przypadku wszystkich części ciała z wyjątkiem właśnie wąsika. Włoski w tym miejscu wyrastają  wyniku zaburzeń hormonalnych i nawet po depilacji laserem może okazać się, że wyrosną ponownie bowiem wpływ na to może mieć inna grupa hormonów. Właśnie dlatego laserowe usuwanie owłosienia będzie skuteczne jeśli kobieta będzie powtarzać ten zabieg średnio raz w roku, dla utrzymania estetycznego wyglądu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *