botoks na włosy

Efekty botoksu na włosy

Gładkie lśniące i zdrowo wyglądające włosy to marzenie każdej kobiety, aby osiągnąć taki efekt musimy poddać się różnym zabiegom na włosy które są nam oferowane przez każdy dobry salon fryzjerski. Jednym z takich zabiegów jest botoks na włosy, choć z samej nazwy wydawać by się mogło, że zabieg jest trudny i skomplikowany nic bardziej mylnego. Tak naprawę jedyne co łączy zabieg botoksu na włosy z botoksem np. twarzy to spektakularny i natychmiastowy efekt. Zabieg jest bardzo prosty i jeszcze bardziej skuteczny jego efekty są wprost zniewalające, dlatego warto pokusić się na taki rodzaj zabiegu, aby dać swoim włosom to co najlepsze.

botoks na włosy – jakie jest jego zadanie

Zadaniem botoksu na włosy jest ich odżywienie, odbudowa i regeneracja włosa nie tylko z zewnątrz ale również od wewnątrz, a także zabezpieczenie przed kolejnymi uszkodzeniami. W efekcie włosy odzyskują swój naturalny blask i zdrowy wygląd, są przy tym gładkie proste i nie kruszą się oraz nie łamią podczas rozczesywania.

efekty botoksu na włosy

Rezultaty zabiegu są natychmiastowe i widoczne gołym okiem, jednak aby zabieg był przeprowadzony w pełni profesjonalnie najlepiej jeżeli przeprowadzi go dobry fryzjer. Po zabiegu włosy są zdecydowanie gładsze i błyszczące. Botoks polecany jest przede wszystkim na włosy z tendencją do puszenia się wówczas efekty będą jeszcze bardziej zaskakuje. Dodatkowo zabieg powoduje że kolory poszczególnych pasm są zdecydowanie bardziej widoczne co z pewnością ucieszy panie farbujące włosy. Efekty zabiegu są natychmiastowe i utrzymują się nawet do miesiąca, aby przedłużyć efekt zabiegu warto powtarzać zabieg co jakiś czas, a przy tym używać specjalistycznych preparatów, które są przeznaczone typowo do włosów po botoksie.

Salony fryzjerskie oferuj nam również wiele innych zabiegów, które z pewnością poprawia stan naszych włosów jest to keratynowe prostowanie włosów oraz nanoplastia włosów. Są to również zabiegi nieinwazyjne, które możemy wykonać w każdym salonie fryzjerskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *