Fryzury na komunię 2015

Chociaż trendy dotyczące fryzur komunijnych zmieniają się podobnie jak w przypadku innych okoliczności to trzeba pamiętać, że włosy małych dziewczynek mają zupełnie inna strukturę aniżeli włosy dorosłej kobiety i nie zawsze warto ulegać modzie. Z całą pewnością nie poleca się tworzenie na głowie istnych dzieł sztuki, miniaturowych fryzur, które są odzwierciedleniem uczesania panny młodej.

Jak zapewnia fryzjer w Warszawie z salontuiteraz.pl, fryzury na komunię najpiękniej prezentują się jeśli włosy są wypielęgnowane i zdrowe. Fryzura ma być skromna a dziecko musi mieć maksymalne poczucie wygody. Dobrze sprawdzają się włosy rozpuszczone, w które wpleciony jest delikatny wianek z kwiatów. Jeśli uczesanie ma być spięte wykorzystajmy fryzur oparte na splotach warkoczy: kłos czy dobieraniec będą najlepszym wyborem.

Dzięki prostej fryzurze zachowamy nie tylko powagę okoliczności, ale również zachowamy pełny urok dziecka. Pamiętajmy, że Pierwsza Komunia Święta to nie czas na rewię mody. Za to na pewno należy zachować umiar tak, by dziecko nadal mogło czuć pełna beztroskę. Tak naprawdę moda w przypadku dziecięcych fryzur nie powinna w ogóle mieć miejsca a już na pewno nie powinno się jej sprowadzać do kopiowania tych, które noszą dorosłe kobiety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *