akcesoria motocyklowe

Najpotrzebniejsze elementy odzieży na motor

Kiedy rozpoczynamy swoją przygodę z motorem musimy zwrócić uwagę przede wszystkim na to, że poza wymarzonym lśniącym motorem potrzebujemy również wielu akcesoriów oraz elementów ubioru odpowiednich do jazdy na motorze, które zapewnią nam komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy. Dopiero kiedy przygotujemy cały swój osprzęt możemy śmiał wsiąść na motor i cieszyć się jazdą. Pamiętajmy tez o tym, że nawet odpowiedni i najwyższej jakości strój czy kombinezon na motor nie ochronią nas w stu procentach podczas upadku, dlatego należy jeździć mądrze i z głowa.

Kupując strój motocyklowy, na pierwszym miejscu powinniśmy zatem postawić na bezpieczeństwo, dopiero potem na komfort użytkowania. Wygląd to bardzo wspaniały i atrakcyjny dodatek, który jednak nie powinien być wyznacznikiem wyboru szczególnie jeżeli chodzi o kask czy kombinezon.

Więcej informacji: https://easyrobot.pl/najnowoczesniejsze-kombinezony-na-motor/

Kask jest bardzo ważny

Na pierwszym miejscu powinniśmy skupić się na kasku i w tym wypadku naprawdę warto postawić na kask najwyższej jakości. Kask chroni naszą głowę przed wieloma urazami, jednak tylko dobrze dopasowany kask jest w stanie zapewnić nam odpowiedni poziom ochrony.  Do tych najbardziej popularnych zaliczyć możemy kask Klim bądź kask krios, te marki oferują nam kaski najwyższej jakości, są wykonane z najwyższej jakości materiałów i zapewniają najwyższe bezpieczeństwo.

Zapraszamy do odwiedzenia strony producenta.

Kurtka i spodnie

W kasku zazwyczaj jeździ każdy motocyklista jednak, jeżeli chodzi i pozostałą część garderoby z tym jest już znacznie trudniej. Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że odpowiedni strój na motor to kwestia zarówno wygodny i komfortu jazdy jak i przede wszystkim bezpieczeństwa. Niestety nie każdy motocyklista posiada taki strój, nie zdając sobie sprawy z tego jak ważną rolę on odgrywa. Kurtka Klim czy też spodnie dainese są wykonane z bezpiecznych i oddychających materiałów, zapewniających komfort termiczny bez względu na pogodę. Bardzo ważne, aby nasz kombinezon czy też Kutka i spodnie posiadały odpowiednie ochraniacze, które chronią najbardziej narażone części ciała w razie upadku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *