balony na roczek

Przyjęcia urodzinowe dla małych dzieci

Jeszcze do niedawna, regularną huczną imprezą urodzinową była „osiemnastka”, pozostałe przyjęcia urodzinowe dla dzieci miały zdecydowanie mniejszy kaliber. Dziś jednak coraz częściej rodzice decydują się na przyjęcia na większą skalę już dla maluchów. To sprawia, że coraz trudniej także wyprawić przyjęcie, które będzie oryginalne i każdy je zapamięta. Co więc sprawi, że urodziny Twojej pociechy odcisną swoje piętno na pamięci malucha?

Na samym początku dobrze jest wybrać konkretny motyw przyjęcia. Tutaj mamy niemal dowolność, ponieważ tematem przewodnim może być postać z bajki, zwierzęta, a nawet zwykłe kolory lub kształty. Oczywiście wskazane jest, by motyw imprezy był zgodny z zainteresowaniem malucha lub po prostu czymś, co lubi. Ze znalezieniem wystroju w takiej tematyce nie powinniśmy mieć problemu, ponieważ sklepy z akcesoriami urodzinowymi mają tego naprawdę całe mnóstwo. Ciekawym pomysłem jest także zakomunikowanie wcześniej gościom tematu imprezy i zaproponować przyjście w strojach, które nadadzą przyjęciu jeszcze więcej klimatu.

Zabawki kontrastowe dla niemowląt

Urodzinowa impreza nie może się oczywiście odbyć bez ogromu balonów! I mowa tutaj niekoniecznie o tych klasycznych, bowiem i tutaj producenci rozpieszczają swoich klientów – w sklepowych ofertach znajdziemy mnóstwo rodzajów, kształtów i kolorów balonów, które idealnie wpasują się w klimat przyjęcia. Mogą być to chociażby balony na roczek w kształcie cyfr, zwierzątka lub unoszące się balony, które świecą w ciemności.

Na urodzinach nie może także zabraknąć jedzenia i napojów. Dla najmłodszych gości dobrym pomysłem będzie przygotowanie własnoręcznie wyciskanych soków owocowych i wody źródlanej – smacznie i zdrowo. Klasyczne przekąski takie jak chipsy można zastąpić suszonymi owocami i galaretkami, jednak warto też pozwolić dzieciom od czasu do czasu na coś mniej zdrowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *