kanalizacja santarna bialystok

Woda dla pracowników

Czy wiesz, że pracodawca ma obowiązek zapewnienia dostępu do wody pitnej wszystkim pracownikom, którzy bez względu na zajmowane stanowisko wykonują swoje obowiązki zawodowe w okresie upałów? Woda albo inne napoje muszą być dostarczone bez ograniczeń i bezpłatnie zawsze wtedy, gdy temperatura powietrza przekracza 25 stopni Celsjusza.

Cieszy jednak fakt, że przedsiębiorcy dbają o dostęp do wody pitnej nie tylko w sytuacjach określonych warunków pogodowych. Coraz częściej standardem w biurach, magazynach, halach przemysłowych i innych miejscach wykonywania pracy zarobkowej, są dystrybutory bezbutlowe, dzięki którym woda z kranu jest dodatkowo filtrowana i nadaje się do bezpośredniego spożycia. Oczywiście, jakość polskiej kranówki jest na tyle dobra, że można ją pić bez dodatkowych filtrów, natomiast dystrybutor wody z filtrem daje cały ogrom kolejnych możliwości. Dostępna woda jest nie tylko jeszcze lepszej jakości, ale możliwe jest jej natychmiastowe dostarczanie w wersji schłodzonej bądź gorącej. Co więcej, woda może być niegazowana albo zamontowany może zostać dystrybutor do wody gazowanej. Dzięki temu każdy pracownik może cieszyć się gaszeniem pragnienia napojem, który lubi najbardziej.

Skąd się bierze woda pitna w kranie?

Picie kranówki staje się coraz bardziej powszechne. Pozwala to zaoszczędzić czas, pieniądze i redukuje ilość używanych butelek plastikowych. Aby woda w kranie nadawała się do picia, konieczna jest poprawnie zainstalowana Kanalizacja sanitarna. Białystok i inne miasta mogą podłączać się do sieci kanalizacyjnej miejskiej, a przy kranach zamontować specjalne filtry, dzięki którym kranówka będzie zdatna do picia w Twojej firmie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *