depilacja laserowa

Idealnie gładkie ciało bez cellulitu

Cellulit pojawia się najczęściej na ciele kobiet. Okazuje się, że tzw. pomarańczowa skórka występuje u nawet 90% pań. Nierówności na skórze, fałdy, wgłębienia, wszystkie te objawy niezwykle skutecznie oszpecają niestety sylwetkę. I chociaż cellulit pojawia się najczęściej w miejscach, w których gromadzi się tkanka tłuszczowa w nadmiernej ilości, czyli na brzuchu, pośladkach bądź udach, to ryzykiem jego występowania obarczone są nie tylko kobiety borykające się z nadwagą czy otyłością, ale również te o idealnej, szczupłej sylwetce.

Na szczęście z cellulitem można dzisiaj skutecznie walczyć. Specjaliści wykonujący zabiegi w Klinice Spire Clinic laser&beauty potwierdzają, że udaje się prowadzić nie tylko działania profilaktyczne, by pomarańczowa skórka nie wystąpiła wcale, ale realizować również zabiegi, dzięki którym cellulit znika bezpowrotnie. Jedną z metod skutecznej walki są zabiegi Storz Medical, z zastosowaniem fali akustycznej. Dowiedz się o nich więcej, by już niedługo móc cieszyć się idealnie gładką skórą całego ciała bez żadnych niedoskonałości.

Wszystko o zabiegu z wykorzystaniem fal akustycznych

Urządzenie Storz Medical, które stosowane jest do przeprowadzania zabiegów, których celem jest niwelowanie cellulitu, posiada specjalną głowicę. To właśnie dzięki niej wydzielane są fale akustyczne, które podczas masażu newralgicznych miejsc stymulują tkankę tłuszczową. Rozbijają ją na drobne cząsteczki, a potem pozwalają na szybkie wydalenie z organizmu. Siła fal akustycznych przyśpiesza też metabolizm komórkowy, pobudza tkanki do naturalnej regeneracji.
Efekty, na jakie możesz liczyć po serii zabiegów to między innymi: redukcja cellulitu, modelowanie sylwetki, redukcja tkanki tłuszczowej, wyszczuplenie, poprawa jędrności skóry czy stymulacja mięśni.

Aby zabiegi były naprawdę skuteczne, należy wykonać ich serię. Klinika Spire Clinic laser&beauty zaleca, by tych zabiegów było co najmniej 10, wykonywanych w 3-5 dniowych odstępach czasu. Każdy zabieg trwa około 45 minut i jest całkowicie bezbolesny. Cena zabiegu to mniej więcej 200 złotych, natomiast warto nabywać od razu całe pakiety w atrakcyjnej ceny. Koszt zależy również od wybranej części ciała.

Zabiegi masażowe z zastosowaniem urządzenia Storz Medical zalecane są wszystkim, którzy na swoim ciele zauważyli już cellulit i czym prędzej chcą się tej niedoskonałości pozbyć. To zabiegi idealne także dla tych, którzy chcą działać profilaktycznie, by skóra przez długi czas zachowała idealną gładkość i jędrność.

Warto wspomnieć jeszcze o przeciwwskazaniach, bo chociaż masaż z zastosowaniem fal akustycznych jest w pełni bezpieczny i nie wywołuje żadnych skutków ubocznych, to z jego dobrodziejstw nie może korzystać każdy. Przeciwwskazaniem jest ciąża i okres karmienia piersią, zakrzepica i problemy z krzepliwością krwi, rozrusznik serca, implanty, choroby onkologiczne, przepuklina w obrębie części ciała, na jakiej ma być wykonywany zabieg. Zwalczanie cellulitu falami akustycznymi nie jest zalecane również osobom niepełnoletnim, chyba że takie są zalecenia lekarza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *