Manicure Ursynów

Naturalny manicure – hit wiosny 2015

W tym sezonie bezwzględnie zapominamy już o ciemnych kolorach lakierów do paznokci. Do szafki schowajmy również lakiery brokatowe czy w efektem metalizującym. Od teraz królować będą paznokcie naturalne, pomalowane jedynie bezbarwnym lakierem, mleczną odżywką bądź lakierem w tonacjach beżu, najlepiej w odcieniu zbliżonym do kolorytu cery.

Właśnie takie trendy zapowiadają styliści, którzy na co dzień zajmują się tworzeniem pielęgnacyjnego manicure. Wiosna to zdecydowanie dobry czas na naturalny manicure. Co więcej, dzięki tej modzie zdecydowanie płytka naszych paznokci odpocznie i stosowanie się zregeneruje, odzyska również swój naturalny odcień, który mógł być przecież niszczony ciemnymi kolorami (bordo, czarny czy szary, jaki królował przecież zimą).

Jak przyznają specjaliści, którzy wykonują swoim klientkom usługi pielęgnacyjne paznokci, taki manicure Ursynów jest obecnie najmodniejszy. Wyraźnie zresztą widać ten trend również w innych dzielnicach Warszawy i innych miastach na terenie całej Polski.

Co więcej, paznokcie pomalowane jedynie bezbarwnym lakierem są stosowane na każdą okazję. Zadbane skórki, czysta płytka i równo spiłowany kształt będzie odpowiedni na co dzień w pracy, na spotkanie z przyjaciółmi, biznesową konferencję czy oficjalną uroczystość.

Jeśli chcemy jednak zdecydować się na jakiś kolor, niech na paznokciach pojawi się stonowany beż bądź kolory pastelowe, ale też w jasnej odsłonie. Idealnie sprawdzi się również połączenie kolorów – tutaj wyraźnie zaznacza się trend jasnej kolorystyki wpadającej w miętę czy delikatny róż.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *