PZU Życie

Ochrona życia w najlepszym wydaniu

Jeśli jesteś odpowiedzialny za swoją rodzinę i chcesz zapewnić im dobrobyt nawet po własnej śmierci to ubezpieczenie na życie jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Co więcej, wykupując odpowiednią polisę możesz być pewien, że po jej zakończeniu sam otrzymasz zgromadzone i powiększone z procesu inwestowania pieniądze, które mogą stać się na przykład doskonałym zastrzykiem gotówki.

Już teraz oddział PZU Olsztyn, ale również w każdym innym mieście oferują polisę, która łączy w sobie gwarancję ubezpieczenia na życie jak i doskonałej skarbonki na oszczędzanie.

Dużym udogodnieniem dla najbliższych z tytułu takowej polisy jest fakt, iż nie odprowadzą oni podatku z tytułu darowizny. Co więcej, nie będzie toczyć się żadna sprawa spadkowa bowiem to Ty wskażesz osoby upoważnione do odebrania środków finansowych. Ponadto, ochrona życia w takim wydaniu to doskonała mobilizacja do oszczędzania przy czym warto zauważyć, że to Ty sam ustalisz wysokość składki i czas obowiązywania polisy – mogą ją zakładać osoby od 13 do 70 roku życia a najdłuższy okres jej obowiązywania to aż 30 lat.

Na co jeszcze należy zwrócić szczególną uwagę? Zaletą jest też na pewno fakt, iż w sytuacji złej formy finansowej opłaty składek można wstrzymać bądź zawiesić na jakiś czas. Polisa w takim przypadku będzie nadal otrzymać a Ty otrzymasz jedynie nieco mniej zgromadzonych na koncie pieniędzy jej zakończeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *